See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup sdružených služeb dodávek elektrické energie v hladině nízkého napětí a vysokého napětí resortu na rok 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v napěťové hladině nízkého a vysokého napětí v předpokládaném souhrnném množství 676 543 MWh pro rok 2027, ve složení 20 162 MWh v hladině nízkého napětí (1. část veřejné zakázky), 46 381 MWh dodávek v hladině vysokého napětí (2. část veřejné zakázky). Cena za dodávku elektřiny je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím násobícího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh elektřiny pro fixované množství elektřiny ve fixačním kroku se rovná součinu ceny fixačního produktu v EUR/MWh, hodnoty kurzu CZK/EUR a hodnoty násobícího fixačního koeficientu.
Interne Kennung: MK-S 4222/2026 OH
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka elektřiny v hladině nízkého napětí
Beschreibung: Nákup sdružených služeb dodávky elektrické energie v napěťové hladině nízkého napětí na rok 2027 v předpokládaném množství 20 162 MWh. Cena za dodávku elektřiny je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím násobícího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh elektřiny pro fixované množství elektřiny ve fixačním kroku se rovná součinu ceny fixačního produktu v EUR/MWh, hodnoty kurzu CZK/EUR a hodnoty násobícího fixačního koeficientu.
Interne Kennung: N006/26/V00021787/001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Odběratel je oprávněn požadovat po dodavateli zahájení dodávky elektřiny i do odběrného místa, které po uzavření burzovního obchodu (závěrkového listu) zřídí nově. V takovém případě je dodavatel povinen zahájit dodávku elektřiny za cenu a za podmínek uzavřeného burzovního obchodu. Dodavatel je oprávněn odmítnout zahájení dodávky pouze v případě, že roční množství dodávky silové elektřiny do nově zřízeného odběrného místa (odběrných míst) překročí 10 % celkového ročního množství dodávky, sjednaného pro odběratele burzovním obchodem (závěrkovým listem).
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka elektřiny v hladině vysokého napětí
Beschreibung: Nákup sdružených služeb dodávky elektrické energie v napěťové hladině vysokého napětí na rok 2027 v předpokládaném množství 46 381 MWh. Cena za dodávku elektřiny je stanovena formou postupné fixace ceny prostřednictvím násobícího fixačního koeficientu. Fixovaná cena 1 MWh elektřiny pro fixované množství elektřiny ve fixačním kroku se rovná součinu ceny fixačního produktu v EUR/MWh, hodnoty kurzu CZK/EUR a hodnoty násobícího fixačního koeficientu.
Interne Kennung: N006/26/V00021787/002