494013-2025 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowych z podziałem na 173 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych
Interne Kennung: 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Akcesoria i sprzęt do dializy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Cewnik Palindrom
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Blokada splotów
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0004
Titel: 4.Znieczulenie przewodowe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Tracheostomia cz I
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Tracheostomia cz II
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Wkłucia centralne
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Przetwornik do krwawego pomiaru IBP
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Kaniula dotętnicza
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Czujnik do pomiaru rzutu serca
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Akcesoria do monitorów Phillips IntelliVuex3
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Filtry do układów oddechowych i respiratorów
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Akcesoria do defibrylatorów i EKG
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Rurki intubacyjne
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Rurki dooskrzelowe
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Sprzęt anestezjologiczny jednorazowy
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Rurki nosowe-gardłowe
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Obwód do respiratora Pneupac i filtry do ssaka
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Zestaw do konikotomii
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Tlenoterapia
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Akcesoria do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Zestawy do drenażu
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Serweta
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Akcesoria do pomp Medima
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Sonda Sengstakena
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Worek do dobowej zbiórki moczu w systemie dwutygodniowym
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Zestaw do nadłonowego drenażu pęcherza moczowego
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Taśma do mocowania rurek intubacyjnych
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Wapno sodowane
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Środek myjąco-dezynfekujący do myjki Ken
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Systemy bezigłowe, maski krtaniowe
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Zestaw do toalety jamy ustnej cz I
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Zestaw do toalety jamy ustnej cz II
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Koce jednorazowe do systemów grzewczych
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Zestaw do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Myjka dla pacjenta
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Mankiet do szybkich przetoczeń
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38.Obwody oddechowe do respiratorów Phillips
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Introductory
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Elektroda do przezżylnej stymulacji serca
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Akcesoria do Hi-Flow
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Maski do NIV
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Akcesoria do nebulizatorów Aerogen
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Układ oddechowy do respiratorów Weinmann
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Zestaw porodowy dla ZRM
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Sprzęt ratowniczy dla SOR i ZRM
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Systemy do podawania leków
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Strzykawki -2 częściowe
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Strzykawki -3 częściowe I
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Strzykawki -3 częściowe II
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Igła iniekcyjna jednorazowa
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Przyrządy do przetoczeń
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Cewniki
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Zgłębniki
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Asortyment jednorazowy
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Wzierniki
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Pojemnik na zużyte igły
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Worki do moczu
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Testy na Helicobacter pylori
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Staza bezlateksowa
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Igły do wstrzykiwaczy do insuliny
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Okularki do fototerapii
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: 64. Elektrody
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: 65. Pasy do KTG
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: 66. Żel do USG dopochwowy
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: 67. Pojemniki na badania histopatologiczne
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: 68. Butelki jednorazowe do karmienia niemowląt
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: 69. Obwód oddechowy rozciągliwy
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: 70. Akcesoria do pompy (Endoskopia)
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: 71. Worek stomijny
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: 72. Przedłużacze do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: 73. Katetery, dreny
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: 74. Zestaw po pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: 75. Kaniule dla noworodków
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: 76. Kaniule dla dorosłych
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: 77. Żel do cewnikowania
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: 78. Czujniki
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: 79. Staplery I
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: 80. Układy oddechowe
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: 81. Staplery II
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: 82. Klipsy do klipsownicy laparoskopowej
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: 83. Siatki do przepuklin I
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: 84. Niejałowy fartuch
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: 85. Jałowy fartuch chirurgiczny
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: 86. Maski chirurgiczne
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: 87. Obłożenia operacyjne
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: 88. Tace do leków
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: 89. Termometr elektroniczny
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: 90. Asortyment na blok operacyjny
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: 91. Strzygarka chirurgiczna
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: 92. Paski do mierzenia stężenia glukozy we krwi wraz z wypożyczeniem glukometrów
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: 93. Testy diagnostyczne Combo
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: 94. Zamknięty system do nawilżania tlenu
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: 95. Regulator ssania do próżni
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: 96. Reduktor tlenu
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: 97. Butelki do odciągacza kompatybilne z Symphony
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: 98. Sonda maciczna
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: 99. Amnicatory
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: 100. Akcesoria położnicze
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: 101. Maski, czepki, fartuchy
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: 102. Pieluchomajtki dla dorosłych
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: 103. Pościel jednorazowa
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: 104. Kleszcze biopsyjne
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: 105. Spodenki do kolonoskopii, ręczniki
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: 106. Zestaw serwet do porodu
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: 107. Zestaw opatrunkowy do podciśnieniowej terapii i leczenia ran
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: 108.Zestawy z Veressa i Verso
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: 109. Akcesoria do diatermii EMED i AESCULAP
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: 110. Rękawice diagnostyczne I
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: 111. Rękawice na bazie wyciągu z owsa
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: 112. Rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: 113. Rękawice diagnostyczne II
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: 114.Akcesoria do pompy dozującej kontrast CT Motion
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: 115.Akcesoria dla noworodków do nieinwazyjnego wsparcia oddechu metodą Infant Flow
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: 116.Systemy bezigłowe
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: 117.Cewnik pępowinowy
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: 118.Zestawy opatrunkowe
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: 119.Spódnica, klapki, koszule
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: 120.Papier do drukarki sony UP 110
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: 121.Siatka ginekologiczna I
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: 122.Igły do mezoterapii
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: 123.Ustniki do spirometru
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: 124.Pułapka na polipy
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: 125.Igły cz. II
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: 126.Kaniule
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: 127.Materiały do sterylizacji I
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: 128.Materiały dla sterylizacji II
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: 129.Materiały dla sterylizacji III
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: 130.Materiały do sterylizacji IV
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: 131.Szczotki i akcesoria pomocnicze
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: 132.Środki do maszynowego mycia
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: 133.Bezigłowy zawór dostępu żylnego
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: 134.Zestaw do szybkiej toraktomii
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: 135.Pakiet sprzętu jednorazowego
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: 136.Igła 0,5x25mm
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: 137.Igły cz. II
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: 138.Igła iniekcyjna
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: 139.Maska chirurgiczna jednorazowego użytku
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: 140.Pojemniki na badania diagnostyczne
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: 141.Maska filtrująca ochronna FFP2
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: 142.Maska filtrująca ochronna FFP3
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: 143.Zestaw do jejunostomii
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: 144.Worki rozgrzewające dla noworodków
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: 145.Jednorazowy układ do resuscytacji noworodków
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: 146.Żel intymny nawilżający
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: 147.Akcesoria okulistyczne
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: 148.Dreny silikonowe w zwojach
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: 149. Klipsy naczyniowe
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: 150. Skrobaczka maciczna
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: 151. Akcesoria do nieinwazyjnego systemu monitorowania przeskórnego gazów we krwi SenTec Digital Monitor
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: 152. Akcesoria do noża harmonicznego do konsoli firmy BOWA
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: 153. Zestaw do drenażu klatki piersiowej dla dzieci
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: 154. Igła doszpikowa BIG dla dorosłych i dzieci
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: 155.Igły endodontyczne do płukania kanałów korzeniowych
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: 156.Igły endodontyczne do płukania kanałów korzeniowych
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: 157.Kiurety do aspiracji wewnątrzmacicznej
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: 158.Etui na holter
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: 159.Mostek mocujący stabilizator rurki intubacyjnej
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: 160.Włóknina SMS
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: 161.Materiały sterylizacyjne cz V
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: 162.Materiały sterylizacyjne cz VI
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: 163.Akcesoria do pompy ssąco-płuczącej
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: 164.Fiolkowy wskaźnik biologiczny o szybkim odczycie do pary wodnej, cykle 134 oC, wraz z autoczytnikiem
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: 165.Środki pielegnacyjne
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: 166.Kulociągi jednozębne
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: 167.Kleszczyki do biopsji szyjki macicy
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: 168.Siatka do przepuklin II
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: 169.Akcesoria do monitorów i aparatów GE
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: 170.Pętla tnąca do resektoskopu STORZ
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: 171.Akcesoria do laparoskopii
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: 172.Akcesoria do śródoperacyjnego systemu identyfikacji nerwów
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: 173.Akumulatory do monitorów Phillips IntelliVuex3
Interne Kennung: 173