494044-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Holandii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Holandii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi organizacji wizyty studyjnej do Holandii (region NUTS2: Holandia Północna lub Holandia Południowa) z udziałem pracodawców biorących udział w projekcie pn. „EURES – międzynarodowym wsparciem wielkopolskich pracodawców” oraz pracowników, w tym zajmujących się realizacją projektu oraz pracowników z urzędów i instytucji świadczących działania na rzecz pracodawców w regionie i rynku pracy, w terminie 16-19 listopada 2026 r. Czas trwania wizyty studyjnej: 4 dni (w tym pierwszy i ostatni dzień przeznaczone na podróż oraz 2 dni przeznaczone na realizację programu merytorycznego). Liczba osób biorących udział w wizycie studyjnej: 20. Głównym celem wizyty studyjnej jest umożliwienie nawiązania bezpośrednich międzynarodowych kontaktów przez pracodawców z Wielkopolski z instytucjami, podmiotami zagranicznymi oraz poszukującymi pracy, w tym z powracającymi do kraju Polakami oraz cudzoziemcami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w Polsce. Organizacja wyjazdów studyjnych dla wielkopolskich pracodawców ma na celu zwiększenie ich wiedzy o zagranicznych rynkach pracy, wzmocnienie konkurencyjności oraz zwiększenie szans na znalezienie odpowiednich kandydatów do zatrudnienia w Polsce. Należy uwzględnić kontakty z zagranicznymi instytucjami zajmującymi się problematyką lokalnego rynku pracy oraz działaniami na rzecz ograniczenia bezrobocia. Podczas realizacji zamówienia Wykonawca musi dobierać takie narzędzia i sposób wykonania zamówienia, by prowadził on do pełnej realizacji celów wizyty studyjnej. Na szczegółowy zakres zamówienia składa się: 1. opracowanie i realizacja programu wizyty studyjnej, 2. zapewnienie transportu oraz zapewnienie rezerwacji i wykupienia biletów lotniczych, 3. zapewnienie noclegu i wyżywienia, 4. zapewnienie personelu (usługa tłumaczenia i opieki podczas całej wizyty), 5. zapewnienie ubezpieczenia, 6. zapewnienie materiałów informacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung344138-2026
Interne Kennung2.3.6
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. 2. Postępowanie prowadzone jest przez komisję przetargową, powołaną do przeprowadzenia postępowania. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Dokumenty, w tym podmiotowe środki dowodowe, złożone przez Wykonawcę w toku postępowania, które zostały sporządzone w języku obcym, przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski, poświadczonym przez tłumacza przysięgłego. 4. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego, jeżeli przepisy ustawy Pzp nie stanowią inaczej. 5. Na podstawie art. 126 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający wzywa do złożenia Wykazu osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat m.in. ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacjami o podstawie do dysponowania tymi osobami, według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 55100000 Dienstleistungen von Hotels