2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznej aparatury diagnostycznej RTG wraz z adaptacją pomieszczenia Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Zakładzie Karnym w Płocku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej aparatury diagnostycznej, montaż i uruchomienie aparatu RTG stacjonarnego kostno – płucnego z lampą RTG na kolumnie podłogowej z ramieniem typu U, aparatu RTG stomatologicznego wraz z kompletną usługą serwisową gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, a także przystosowaniem - adaptacją pomieszczenia, zgodnie z opisem prac dostosowawczych zawartych w Załączniku nr 1 B stanowiącym załącznik do Formularza Oferty, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne wymagania, parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe, jakie muszą spełniać urządzenia i wyposażenie oraz zakres prac adaptacyjnych pomieszczenia oraz czynności niezbędne do instalacji i uruchomienia urządzeń zawarte są w powyższym załączniku. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi, np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania Wykonawców.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji