2. Verfahren
Verfahren
Titel: Correctief onderhoudscontract HIC-meetnet en levering dataloggers, meetapparatuur en toebehoren
Beschreibung: Het HIC (Hydrologisch Informatie Centrum) is een onderdeel van het Waterbouwkundig Laboratorium. Het HIC-meetnet beheert een 250 tal meetlocaties waar waterpeilen, debieten een neerslag gemeten wordt. Deze opdracht bestaat uit 2 percelen waarbij het eerste perceel het uitvoeren van correctief onderhoud inhoudt voor deze 250 meetlocaties en het kalibreren van 19 pluviometers geïnstalleerd in Vlaanderen. Het tweede perceel houdt de aankoop van dataloggers, meetapparatuur en toebehoren in op basis van een raamcontract.
Interne Kennung: DMOW/WL/03005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 38421000 Durchflussmessgeräte, 38125000 Regenschreiber, 38422000 Füllstandsmessgeräte, 71631440 Durchflussüberwachung, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DMOW/WL/03005_Perceel 1
Beschreibung: Onderhoudscontact voor correctief onderhoud van het HIC-meetnet en een jaarlijkse kalibratie van de 19 pluviometers (regenmeters)
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631440 Durchflussüberwachung
Los: LOT-0002
Titel: DMOW/WL/03005_Perceel 2
Beschreibung: Levering van dataloggers, meetapparatuur en toebehoren (raamovereenkomst)
Interne Kennung: 2