See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky, která bude zadávána na základě rámcové dohody, je dodávka motorové nafty dle technické specifikace. Zadavatel předpokládá odběr motorové nafty v rozsahu cca 68 000 l (šedesát osm tisíc litrů) za období jednoho průměrného kalendářního týdne. Zadavatel požaduje motorovou naftu v kvalitě dle ČSN EN 590 třídy B, D, F případně motorovou naftu v kvalitě dle ČSN EN 590 třídy 2 za podmínek, které jsou blíže vymezeny v rámcové dohodě.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Rámcová dohoda bude uzavřena minimálně se 2 (dvěma) dodavateli. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s každým dodavatelem, který splní zadávací podmínky, zejména podmínky účasti v zadávacím řízení. V případě společné účasti více dodavatelů se dodavatelé podávající společnou nabídku považují za jediného dodavatele. Zadavatel hodlá uzavřít rámcovou dohodu s obnovením soutěže. V souladu s § 169 odst. 2 zákona při výběru dodavatelů sektorových veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody zadavatel postupuje podle podmínek a kritérií stanovených v rámcové dohodě. Zadavatel informuje dodavatele, že toto zadávací řízení vychází ze zadávacího řízení „Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty“, ev. č. ve VVZ Z2023-012871, na jehož základě byla uzavřena rámcová dohoda zveřejněná v registru smluv pod ID smlouvy 23160919. Zadavatel rozhodl o zopakování zadávacího řízení z důvodu možného rozšíření hospodářské soutěže a zapojení více dodavatelů v případě uzavření nové rámcové dohody. Cílem zadavatele v tomto zadávacím řízení tedy je nahrazení dříve uzavřené rámcové dohody za účelem umožnění vstupu novým dodavatelům nafty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty II