2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking groenafvalstromen gemeente Tynaarlo
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om opdrachtnemer(s) te contracteren voor het verwerken van groenafvalstromen (blad en takken) binnen de gemeente Tynaarlo. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: 1. Verwerking van bladafval (ca. 2500 ton per jaar) door opdrachtnemer vanaf de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33) naar een erkende verwerkingslocatie. 2. Het shredderen van takken en verwerking groenafval (ca. 2000 ton per jaar) door opdrachtnemer op de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33). Shreds en compost vervallen aan de opdrachtnemer. Bladafval ca 2500 ton per jaar. Takken ca 2000 ton per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03416000 Holzabfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerking bladafval
Beschreibung: Verwerking van bladafval (ca. 2500 ton per jaar) door opdrachtnemer vanaf de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33) naar een erkende verwerkingslocatie. Bladafval ca 2500 ton per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging 2x 1 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Shredderen en verwerken takken
Beschreibung: Het shredderen van takken en verwerking groenafval (ca. 2000 ton per jaar) door opdrachtnemer op de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33). Shreds en compost vervallen aan de opdrachtnemer. Ca 2000 ton per jaar.
Interne Kennung: 2