See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników do pobierania i preparatyki krwi oraz zestawów do preparatyki zlewanego UKKP z kożuszków leukocytarno – płytkowych przy jednoczesnej filtracji z użyciem pras automatycznych
Beschreibung: Dostawa pojemników do pobierania i preparatyki krwi oraz zestawów do preparatyki zlewanego UKKP z kożuszków leukocytarno – płytkowych przy jednoczesnej filtracji z użyciem pras automatycznych
Vorherige Bekanntmachung: 295869-2026
Interne Kennung: ZP/PN/22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy do pobierania krwi- pojemniki z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi: pojemniki potrójne góra-dół, roztwór wzbogacający
Beschreibung: Zestawy do pobierania krwi- pojemniki z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi: pojemniki potrójne góra-dół, roztwór wzbogacający
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 600 ml
Beschreibung: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 600 ml
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 300 ml.
Beschreibung: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 300 ml.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 1000 ml.
Beschreibung: Pojemniki puste o nominalnej pojemności 1000 ml.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pojemniki puste do przechowywania płytek o nominalnej pojemności 600 ml.
Beschreibung: Pojemniki puste do przechowywania płytek o nominalnej pojemności 600 ml.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestawy do zlewania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych
Beschreibung: Zestawy do zlewania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych
Interne Kennung: Pakiet Nr 6