494101-2026 - Auftragsänderung
Niederlande – Bauarbeiten – 31170000: VenR Kunstwerken A44 (WNN)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31170000: VenR Kunstwerken A44 (WNN)
BeschreibungHet werk VenR Kunstwerken A44 (WNN) betreft de vervanging van 3 kunstwerken in de autosnelweg A44: de Kaagbrug, het Lisserwegviaduct en het Hoofdvaartviaduct. Deze kunstwerken naderen het einde van hun levensduur en renovatie is vanwege de slechte staat niet meer mogelijk.
Interne Kennung31170000
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000
Titelperceel 1: zie hoofdopdracht
BeschreibungZie hoofdopdracht Zie het reeds eerder ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen
Beschreibung der OptionenZie aanbestedingsleidraad.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31170000
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1: zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad.