494139-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Zentralrechner – CESNET – Dodávka HD výpočetních uzlů, CLOUD uzlů, SCRATCH serverů a diskového úložiště pro Metacentrum (2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCESNET – Dodávka HD výpočetních uzlů, CLOUD uzlů, SCRATCH serverů a diskového úložiště pro Metacentrum (2025)
BeschreibungVeřejná zakázka je rozdělená na 2 části. Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky (HD / CLOUD / SCRATCH servery) je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění HD uzlů (serverů) výpočetních clusterů, CLOUD uzlů a SCRATCH serverů podle specifikace uvedené v části 1 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění). Součástí plnění je rovněž dodávka a instalace síťové infastruktury a poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 36 měsíců. Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky (diskové úložiště) je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění jednoho diskového úložiště podle specifikace uvedené v části 2 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění), včetně jejho zapojení do stávající infrastruktury. Součástí plnění je rovněž poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 60 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-2025-016
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30211100 Supercomputer, 32420000 Netzausrüstung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 veřejné zakázky – HD výpočetní uzly, CLOUD uzly a SCRATCH servery
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění HD uzlů (serverů) výpočetních clusterů, CLOUD uzlů a SCRATCH serverů podle specifikace uvedené v části 1 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění). Součástí plnění je rovněž dodávka a instalace síťové infastruktury a poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 36 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-2025-016 - část 1 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 30211100 Supercomputer, 30234000 Speichermedien, 32420000 Netzausrüstung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 48822000 Computerserver
Optionen
Beschreibung der OptionenViz čl. 15. zadávací dokumentace resp. čl. 9 přílohy č. 2A zadávací dokumentace (Obchodní podmínky zadavatele – závazný vzor Smlouvy o dodávce HD uzlů, CLOUD uzlů a SCRATCH serverů pro MetaCentrum (2025)).
LosLOT-0002
TitelČást 2 veřejné zakázky – diskové úložiště
BeschreibungPředmětem plnění části 2 veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění jednoho diskového úložiště podle specifikace uvedené v části 2 přílohy č. 1 zadávací dokumentace (Technická specifikace požadovaného plnění), včetně jejho zapojení do stávající infrastruktury. Součástí plnění je rovněž poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaných zařízení, včetně technické podpory, na dobu alespoň 60 měsíců. Detaily viz zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-2025-016 - část 2 VZ
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Beschreibung der OptionenViz čl. 15. zadávací dokumentace resp. čl. 9 přílohy č. 2B zadávací dokumentace (Obchodní podmínky zadavatele – závazný vzor Smlouvy o dodávce diskového úložiště pro MetaCentrum (2025)).