2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Molenlanden - Softwarebroker
Beschreibung: De gemeente Molenlanden maakt voor de inkoop, levering en het beheer van softwarelicenties gebruik van een externe softwarebroker. De huidige overeenkomst loopt af. Tegelijkertijd blijkt uit de huidige situatie dat de dienstverlening op onderdelen verbeterd kan worden, met name ten aanzien van proactief advies, inzicht in licentiegebruik, regievoering en kostenbeheersing. De Aanbestedende dienst heeft daarom de behoefte om de softwarebrokerfunctie opnieuw in de markt te zetten en toekomstbestendig in te richten. Daarbij wordt beoogd dat de softwarebroker zich ontwikkelt van een primair uitvoerende partij naar een proactieve en deskundige samenwerkingspartner, die de gemeente ondersteunt bij het optimaliseren van licentiegebruik, het beheersen van kosten en het signaleren van relevante marktontwikkelingen. -
Interne Kennung: IBMN-2026-MOL-MK-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen. -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IBMN-2026-MOL-MK-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1