See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteams programma ALM Goeree-Overflakkee – Spijkenisse (ALMGOS)
Beschreibung: Zie eerdere publicatie van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259100 Reparatur und Wartung von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwteam 1 RWZI's Oude Tonge/Ooltgensplaat/Den Bommel
Beschreibung: Perceel 1 betreft Bouwteam 1 en bestaat uit de volgende RWZI's: Oude Tonge/Ooltgensplaat/Den Bommel. Bij dit perceel zijn er aanpassingen vanwege onvoorziene omstandigheden en aanvullende werkzaamheden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bouwteam 2 RWZI's Middelharnis en Goedereede
Beschreibung: Perceel 2 betreft bouwteam 2 en omvat RWZI's Middelharnis en Goedereede.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Bouwteam 3 RWZI Spijkenisse
Beschreibung: Perceel 3 betreft bouwteam 3 en omvat RWZI Spijkenisse.