494166-2026 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia, jest świadczenie niżej wymienionych usług w zakresie „Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wzdłuż ulicy Okopowej w Kołobrzegu” Przedmiot zamówienia z uwagi na jego złożoność podzielono na 8 głównych elementów, każdy z nich zawiera dodatkowo etapy realizacyjne: Element 1 – Przygotowanie podłoża, Element 2 – Wykonanie obsady rabat roślinnością wieloletnią, Element 3 – Nasadzenie drzew oraz ich utrzymanie w okresie gwarancyjnym, Element 4– Ściółkowanie rabat korą, Element 5 – Wykonanie trawników z siewu, Element 6 – Wykonanie obsady roślinami cebulowymi, Element 7 - Montaż obrzeży, Element 8 – Pielęgnacja i utrzymanie rabat.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services, 77211600 Tree seeding, 77312000 Weed-clearance services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Koszaliński (PL426)
Country: Poland
General information