See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling en verwerking van diverse afvalfracties via de recyclageparken
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de selectieve inzameling en verwerking van diverse afvalfracties via de recyclageparken
Interne Kennung: IGEAN - 2026-011-MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 1
Beschreibung: Perceel 1.a: Selectieve inzameling van groenafval regio noord
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 10
Beschreibung: Perceel 5.b: Selectieve inzameling van grond regio zuid
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 11
Beschreibung: Perceel 6.a: Selectieve inzameling van harde kunststoffen regio noord
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 12
Beschreibung: Perceel 6.b: Selectieve inzameling van harde kunststoffen regio zuid
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 13
Beschreibung: Perceel 7.a: Selectieve inzameling van hout regio noord
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 14
Beschreibung: Perceel 7.b: Selectieve inzameling van hout regio zuid
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 15
Beschreibung: Perceel 8.a: Selectieve inzameling van kalkplaten en cellenbeton regio noord
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 16
Beschreibung: Perceel 8.b: Selectieve inzameling van kalkplaten en cellenbeton regio zuid
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 17
Beschreibung: Perceel 9.a: Selectieve inzameling van metalen regio noord
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 18
Beschreibung: Perceel 9.b: Selectieve inzameling van metalen regio zuid
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 19
Beschreibung: Perceel 10.a: Selectieve inzameling van vlak glas regio noord
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0002
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 2
Beschreibung: Perceel 1.b: Selectieve inzameling van groenafval regio zuid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0020
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 20
Beschreibung: Perceel 10.b: Selectieve inzameling van vlak glas regio zuid
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 21
Beschreibung: Perceel 11.a: Selectieve inzameling van zuiver steenpuin regio noord
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 22
Beschreibung: Perceel 11.b: Selectieve inzameling van zuiver steenpuin regio zuid
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 23
Beschreibung: Perceel 12: Selectieve inzameling van EPS (piepschuim)
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 24
Beschreibung: Perceel 13: Selectieve inzameling van plastic folie
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 25
Beschreibung: Perceel 14: Selectieve inzameling van frituurolie
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 26
Beschreibung: Perceel 15: Selectieve inzameling van landbouwfolie
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 27
Beschreibung: Perceel 16: Selectieve inzameling van medisch afval van landbouwbedrijven
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0003
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 3
Beschreibung: Perceel 2.a: Selectieve inzameling van grofvuil regio noord
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 4
Beschreibung: Perceel 2.b: Selectieve inzameling grofvuil regio zuid
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 5
Beschreibung: Perceel 3.a: Selectieve inzameling van asbesthoudend afval regio noord
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 6
Beschreibung: Perceel 3.b: Selectieve inzameling asbesthoudend afval regio zuid
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 7
Beschreibung: Perceel 4.a: Selectieve inzameling van gemengd bouw- en sloopafval regio noord
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 8
Beschreibung: Perceel 4.b: Selectieve inzameling van gemengd bouw- en sloopafval regio zuid
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: IGEAN - 2026-011-MV - 9
Beschreibung: Perceel 5.a: Selectieve inzameling van grond regio noord
Interne Kennung: 9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IGEAN - 2026-011-MV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 10
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 11
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 12
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 13
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 14
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 15
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 16
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 17
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 18
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 19
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0002
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0020
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 20
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 21
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 22
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 23
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 24
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 25
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 26
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 27
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0003
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: IGEAN - 2026-011-MV - 9
Internal identifier: 9