2. Verfahren
Verfahren
Titel: IDEA TARNÓW – „Uregulowanie stosunków wodnych na terenie miasta Tarnowa z uwzględnieniem retencji wód opadowych wraz z inwentaryzacją cieków wodnych i ich utrzymaniem” – utrzymanie cieków wodnych, Część I – konserwacja cieków wodnych
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) Część nr 1 zamówienia – „Cieki wodne I”, obejmująca następujące cieki wodne: - potok Bródka – w km 0+000 - 1+260, - rów Lotniczy – w km 0+000 - 1+420, - rów „k/Pastwiska” – w km 0+000 - 0+489, - rów „Od Strusinki" – w km 0+000 - 0+790. Zakres prac konserwacyjnych obejmuje w szczególności następujące prace: a) koszenie skarp cieków, b) koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, c) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, d) odmulenie dna i skarp cieków z rozplantowaniem lub odwozem namułu, e) odmulenie przepustów, f) usuwanie zatorów z dna cieków, g) wycięcie zakrzaczeń i samosiejek z koryta cieków, h) usunięcie, posprzątanie śmieci i odpadów z wywozem, i) drobne naprawy istniejącego umocnienia dna i skarp na potoku Bródka i rowie Lotniczym. 2) Część nr 2 zamówienia – „Cieki wodne II”, obejmująca następujące cieki wodne: - rów „D” – w km 0+000 - 0+730, - rów Jaracza – w km 0+000 - 1+260, - rów Bagienko – w km 0+000 - 2+100, - rów „Od Nowego Cmentarza” – w km 0+000 - 0+213. Zakres prac konserwacyjnych obejmuje w szczególności następujące prace: a) koszenie skarp cieków, b) koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, c) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, d) odmulenie dna i skarp cieków z rozplantowaniem lub odwozem namułu, e) profilowanie skarp, f) odmulenie przepustów, g) usuwanie zatorów z dna cieków, h) wycięcie zakrzaczeń i samosiejek z koryta cieków, i) usunięcie, posprzątanie śmieci i odpadów z wywozem, j) drobne naprawy istniejącego umocnienia dna i skarp na wszystkich rowach. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawierają opisy prac i przedmiary, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. Natomiast wymagania jakościowe związane z konserwacją cieków wodnych zawierają załączniki z numerem 1 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załączniki nr 10a i 10b do SWZ.
Interne Kennung: WGO-RGK.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Cieki wodne I
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia – „Cieki wodne I”, obejmująca następujące cieki wodne: - potok Bródka – w km 0+000 - 1+260, - rów Lotniczy – w km 0+000 - 1+420, - rów „k/Pastwiska” – w km 0+000 - 0+489, - rów „Od Strusinki" – w km 0+000 - 0+790. Zakres prac konserwacyjnych obejmuje w szczególności następujące prace: a) koszenie skarp cieków, b) koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, c) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, d) odmulenie dna i skarp cieków z rozplantowaniem lub odwozem namułu, e) odmulenie przepustów, f) usuwanie zatorów z dna cieków, g) wycięcie zakrzaczeń i samosiejek z koryta cieków, h) usunięcie, posprzątanie śmieci i odpadów z wywozem, i) drobne naprawy istniejącego umocnienia dna i skarp na potoku Bródka i rowie Lotniczym. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawierają opisy prac i przedmiary, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. Natomiast wymagania jakościowe związane z konserwacją cieków wodnych zawiera załącznik z numerem 1 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik nr 10a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Cieki wodne II
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia – „Cieki wodne II”, obejmująca następujące cieki wodne: - rów „D” – w km 0+000 - 0+730, - rów Jaracza – w km 0+000 - 1+260, - rów Bagienko – w km 0+000 - 2+100, - rów „Od Nowego Cmentarza” – w km 0+000 - 0+213. Zakres prac konserwacyjnych obejmuje w szczególności następujące prace: a) koszenie skarp cieków, b) koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, c) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, d) odmulenie dna i skarp cieków z rozplantowaniem lub odwozem namułu, e) profilowanie skarp, f) odmulenie przepustów, g) usuwanie zatorów z dna cieków, h) wycięcie zakrzaczeń i samosiejek z koryta cieków, i) usunięcie, posprzątanie śmieci i odpadów z wywozem, j) drobne naprawy istniejącego umocnienia dna i skarp na wszystkich rowach. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawierają opisy prac i przedmiary, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. Natomiast wymagania jakościowe związane z konserwacją cieków wodnych zawiera załącznik z numerem 1 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik nr 10b do SWZ.