See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów mineralnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych do utrzymania nawierzchni darniowych lotnisk wojskowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 zadań (części). 3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumenty zamówienia - tj. SWZ, załącznik nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. a także projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 3 do SWZ. 4. Informacje dot. rodzaju oraz ilość poszczególnego asortymentu w ramach każdego z zadań określono w SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym dokumenty zamówienia. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie niniejszego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 346845-2025
Interne Kennung: 89/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa nawozów mineralnych - superfosfat granulowany 19%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - superfosfat granulowany 19% w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa nawozów mineralnych - superfosfat wzbogacony 40%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - superfosfat wzbogacony 40% w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa nawozów mineralnych - sól potasowa 40%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - sól potasowa 40% w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa nawozów mineralnych - sól potasowa 60%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - sól potasowa 60% w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa nawozów mineralnych - siarczan magnezu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - siarczan magnezu w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa nawozów mineralnych - polifoska 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - polifoska 5 w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa nawozów mineralnych - wapno nawozowe, węglanowe 50% bez magnezu odm. 04
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - wapno nawozowe, węglanowe 50% bez magnezu odm. 04 w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa nawozów mineralnych - wapno węglanowo - magnezowe 50% odm. 04
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - wapno węglanowo - magnezowe 50% odm. 04 w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa nawozów mineralnych - wapno węglanowo - magnezowe 45% odm. 05
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych - wapno węglanowo - magnezowe 45% odm. 05 w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie tego zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 9