494182-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Transformatoren – Dobava, montaža SN opreme in energetskih transformatorjev ter izgradnja SN stikališča za SE Zlatoličje-Formin – LOT EO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava, montaža SN opreme in energetskih transformatorjev ter izgradnja SN stikališča za SE Zlatoličje-Formin – LOT EO
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava, montaža SN opreme in energetskih transformatorjev ter izgradnja SN stikališča za SE Zlatoličje-Formin – LOT EO. Podrobnejši opis javnega naročila je razviden iz razpisne dokumentacije.
Interne Kennung: JN005/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682300 Mittelspannungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 509208