494193-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Wrocławskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Wrocławskiego
Beschreibungzakup i dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Wrocławskiego z podziałem na zadania: 1) Zadanie 1- komputery stacjonarne i monitory, Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 1 Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ. 2) Zadanie 2- notebooki, Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ. 3) Zadanie 3- akcesoria komputerowy Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 3 Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.3 do SWZ. W Formularzu cenowym – Załącznik nr 1.1 do SWZ znajdują się ilości sprzętu, które Zamawiający zamierza nabyć w ramach przedmiotowego zamówienia. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy odpowiednio do Zadania, na które składa ofertę. W Załączniku nr 1 i 2 do OPZ znajdują się Testy Passmark powołane odpowiednio w Załącznikach nr 3.1 – 3.3 do SWZ. Zamawiający informuje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia, które będą opłacane z projektów płatnych z funduszy europejskich lub innych projektów pozyskanych przez Zamawiającego również po dacie podpisania umowy.
Interne KennungBZP.2710.19.2025.WFP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Komputery stacjonarne i monitory
BeschreibungZadanie nr 1: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 1 Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ.
Interne KennungBZP.2710.19.2025.WFP1.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Notebooki
BeschreibungZadanie nr 2: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ.
Interne KennungBZP.2710.19.2025.WFP2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Akcesoria komputerowe
BeschreibungZadanie nr 3: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 3 Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.3 do SWZ.
Interne KennungBZP.2710.19.2025.WFP3.
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör