See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem regałów na potrzeby magazynu zbiorów MWP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż regałów magazynowych, na których przechowywane będą zbiory Muzeum Wojska Polskiego.
Interne Kennung: 8/2025/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z powzięcia przez Zamawiającego wiadomości o zagrożeniu zniszczeniem zbiorów Muzeum Wojska Polskiego, znajdujących się w magazynie, w którym odnotowano obecność drobnoustrojów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa segmentów szufladowych wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż segmentów szufladowych w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Menge: 365 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa regałów z wysuwanymi półkami wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż segmentów regałów z wysuwanymi półkami w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa
Interne Kennung: Dostawa regałów z wysuwanymi półkami wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa regałów na broń palną długą wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż regałów na broń palną długą w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa
Menge: 100 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sejfów na broń palną wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż sejfów na broń palną w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421300 Tresore
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa regałów na sztandary wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż regałów na sztandary w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa kratownic wraz z montażem dla MWP w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż kratownic w pomieszczeniu magazynu głównego zlokalizowanego na poziomie „-2” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Muzeum Historii Polski w Warszawie, Cytadela Warszawska – ul. Gwardii 1, 01-538 Warszawa.
Menge: 170 Stück