2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu serwerowego, sieciowego, szyfrującego HSM na potrzeby Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu serwerowego, sieciowego, szyfrującego HSM na potrzeby Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: 3. Zamówienie składa się z następujących części: Część nr 1 – Zapory sieciowe Część nr 2 - Rozbudowa systemu zarządzania wraz z serwerami i siecią wifi Cześć nr 3 – Rozbudowa Macierzy dyskowych Część nr 4 – Urządzenia kryptograficzne HSM Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry i wymagania związane z dostawą urządzeń dla każdej części zawiera załącznik nr 2 do SWZ: 5. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia. 6. Wykonawca lub podwykonawca musi posiadać status autoryzowanego przedstawiciela producenta na terytorium krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej (UE) i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). 7. Sposób realizacji dostawy - jednorazowo do siedziby Zamawiającego w Warszawie przy ul. Smyczkowej 10, po dokonaniu wcześniejszej awizacji. 8. Zamawiający nie dopuszcza dostaw za pośrednictwem kurierów. 9. Zamawiający wymaga obecności przedstawiciela Wykonawcy przy realizacji dostawy w/w sprzętu w siedzibie Zamawiającego. 10. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji dostaw zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ. 11. Przed zawarciem umowy Wykonawca będzie zobowiązany przedłożyć Zamawiającemu: 1) w części 1 – oświadczenie od producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, że Zamawiający będzie miał możliwość samodzielnego kontaktu z serwisem świadczonym przez producenta sprzętu oraz aktualizacji oprogramowania oraz możliwość samodzielnego przedłużenia czasu gwarancji u producenta po upływie zadeklarowanego terminu gwarancji. 2) w części 2 dla ppkt 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4 i 2.2.5 OPZ - oświadczenie od producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, że Zamawiający będzie miał możliwość samodzielnego kontaktu z serwisem świadczonym przez producenta sprzętu oraz aktualizacji oprogramowania oraz możliwość samodzielnego przedłużenia czasu gwarancji u producenta po upływie zadeklarowanego terminu gwarancji. 3) w części 2 dla ppkt 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4 i 2.2.5 OPZ - oświadczenie od producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, że jest autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym producenta sprzętu, oraz że oferowane urządzenia nie naruszą istniejącej gwarancji oraz pochodzą z autoryzowanego kanału sprzedaży na rynek Polski. 4) w części 3 - oświadczenie od producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, że oferowana rozbudowa macierzy nie narusza gwarancji istniejącego systemu.
Interne Kennung: 3/CPD/PN/SERWER/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Zapory sieciowe
Beschreibung: Rozbudowa zapór sieciowych w ośrodkach centralnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Rozbudowa systemu zarządzania wraz z serwerami i siecią wifi
Beschreibung: ROZBUDOWA SYSTEMU ZARZĄDZANIA WRAZ Z SERWERAMI I SIECIĄ WIFI - Rozbudowa systemu zarządzania dostępem stacji końcowych w ośrodkach centralnych
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr 3 – Rozbudowa Macierzy dyskowych
Beschreibung: ROZBUDOWA MACIERZY DYSKOWYCH - Rozbudowa macierzy dyskowych w ośrodkach centralnych
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Urządzenia kryptograficzne HSM
Beschreibung: Zakup HSMów Sprzętowy moduł bezpieczeństwa HSM – 3 sztuki Dodatkowe licencje klienckie (nShield Additional Client Lic) - 13 sztuk
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3/CPD/PN/SERWER/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
Additional classification (cpv): 48821000 Network servers, 30233000 Media storage and reader devices, 48732000 Data security software package, 48730000 Security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 – Zapory sieciowe
Additional classification (cpv): 48821000 Network servers
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 48821000 Network servers
Additional classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Additional classification (cpv): 48732000 Data security software package
Lot: LOT-0004
Main classification (cpv): 48730000 Security software package