494261-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborzentrifugen und Zubehör – Dostawa aparatury laboratoryjnej i sprzętu medycznego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury laboratoryjnej i sprzętu medycznego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa aparatury laboratoryjnej i sprzętu medycznego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWirówka z chłodzeniem i rotorem kątowym
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa Wirówki z chłodzeniem i rotorem kątowym na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelTermocykler z funkcją gradientu termicznego
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa Termocyklera z funkcją gradientu termicznego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0003
TitelMiernik pH/jonometr
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa Miernika pH/jonometru na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
LosLOT-0004
TitelEndoskopowy zestaw do obrazowania z panelem dotykowym
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa Endoskopowego zestawu do obrazowania z panelem dotykowym na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0005
Interne KennungCzęść nr 5
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0006
TitelStoły operacyjne
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa Stołów operacyjnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne KennungCzęść nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische