2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přírodovědná expozice – vestavba
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní realizace stavebních úprav interiéru v rámci projektu vybudování přírodovědné expozice Oblastního muzea a galerie v Mostě. Jedná se o trvalou změnu dokončené stavby pro účely muzejní a galerijní činnosti. Stavební práce jsou situovány v interiéru 1. nadzemního podlaží (1. NP) stávajícího objektu Oblastního muzea a galerie v Mostě. Objekt je památkově chráněný. Další specifika Zhotovitel bude veškeré stavební práce provádět za plného provozu muzejního objektu. Určující je zejména skutečnost, že v přístupové chodbě (podél řešené expozice) se již nachází expozice Geologie. Pro přístup bude možno využít zadního (neveřejného) schodiště, případě využít skutečnosti, že je expozice ve výši zvýšeného přízemí. Práce musí být přísně koordinovány s provozovatelem. V rámci realizace nebudou prováděny žádné zemní práce ani požadavky na deponie zemin. Jako zázemí staveniště je možno využít vnitřního nádvoří (kontejnery na suť, uložení materiálu atd.), avšak je nutno zachovat přístup do bývalé tělocvičny (dnes multifunkční sál). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ-20427/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude
5. Los
Los: LOT-0001