See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane polegające na budowie trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Lublinie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: - budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr 1, nr 2, nr 3 (na działkach nr: 37/12, 38/11, 42/8, 43/2, 44/11, 50/2 (obręb 11 – Dziesiąta Wieś, arkusz 5) przy ul. Królowej Bony w Lublinie) z piwnicami w kondygnacji podziemnej oraz windami na każdej klatce wraz z • instalacjami wewnętrznymi: centralnego ogrzewania z węzłem cieplnym, wodno-kanalizacyjnymi, elektryczną oświetlenia podstawowego i awaryjnego, teletechniczną, fotowoltaiczną • instalacjami zewnętrznymi: kanalizacji sanitarnej, deszczowej z podziemnymi zbiornikami na deszczówkę, oświetlenia zewnętrznego, ładowania samochodów elektrycznych, energetycznej zasilania budynków; - drogę tymczasową (na czas trwania budowy) na działkach nr: 37/13, 38/6, 43/3, 44/12, 50/3, 51/5, 52/5, 53/2 przy ul. Królowej Jadwigi, - dojścia, dojazdy, miejsca parkingowe naziemne, - miejsca gromadzenia odpadów stałych, - plac zabaw, - małą architekturę - podłączenie instalacji oświetlenia terenu inwestycji na działce nr 49/3.zewnętrznego, ładowania samochodów elektrycznych, energetycznej zasilania budynków; - drogę tymczasową (na czas trwania budowy) na działkach nr: 37/13, 38/6, 43/3, 44/12, 50/3, 51/5, 52/5, 53/2 przy ul. Królowej Jadwigi, - dojścia, dojazdy, miejsca parkingowe naziemne, - miejsca gromadzenia odpadów stałych, - plac zabaw, - małą architekturę - podłączenie instalacji oświetlenia terenu inwestycji na działce nr 49/3.
Interne Kennung: P/PE/2024/01
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001