2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářského papíru pro resort MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky tří typů kancelářského papíru formátů A4 (jakost A, B a C) a jednoho typu kancelářského papíru formátů A3 (jakost A) pro tisková a kopírovací zařízení dle specifikace viz níže (dále také jen „Zboží“) a poskytnutí souvisejících služeb. Technická specifikace Zboží je uvedena v zadávací dokumentaci a rovněž v příloze závazného vzoru návrhu rámcové dohody č. 2 - Specifikace Zboží. Dodavatel je oprávněn v rámci jednotlivých kategorií kancelářského papíru (tj. A4-1, A4-2, A4-3, A3-1) nabídnout více alternativ papíru splňujících požadované technické parametry, které budou v rámci té které kategorie dodávány s tím, že cena pro veškeré varianty dodávaného kancelářského papíru v rámci příslušné kategorie bude vždy jednotná. V případě nabídky více alternativ kancelářského papíru splňujících technické parametry, které jsou v rámci té které kategorie požadovány, dodavatel upraví odpovídajícím způsobem přílohu závazného vzoru návrhu rámcové dohody č. 2 - Specifikace Zboží, a to vložením nového sloupce do příslušné tabulky přílohy. Dodávaný kancelářský papír musí být opatřen ekoznačkou EU (Ecolabel), prokazující, že při výrobě kancelářského papíru byla splněna všechna kritéria pro udělení ekoznačky EU (Ecolabel). Dodavatel je oprávněn prokázat splnění kritérií pro udělení ekoznačky EU (Ecolabel) i jiným vhodným štítkem osvědčujícím, že dodávaný kancelářský papír splňuje rovnocenné požadavky.
Interne Kennung: VZ/CN/1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo v průběhu trvání smluvního vztahu založeného rámcovou dohodou sjednat s vybraným dodavatelem (prodávajícím) dodávku jiné značky kancelářského papíru, než dodavatel uvedl ve své nabídce, resp. v příloze č. 2 rámcové dohody - Specifikace Zboží, a to pro případ, že dodavatel (prodávající) prokáže, že konkrétní typ kancelářského papíru přestane být za dobu trvání smluvního vztahu na trhu dostupný nebo přestane být zcela vyráběn a/nebo pro případ, že za totožnou cenu bude sjednána dodávka kvalitnějšího kancelářského papíru. Uplatní-li Centrální zadavatel výhradu viz výše bude dodavatel (prodávající) povinen dodat kancelářský papír vždy kvalitativně a technicky minimálně v úrovni specifikace nabídnuté dodavatelem pro daný typ kancelářského papíru v nabídce, resp. v příloze č. 2 závazného návrhu rámcové dohody – Specifikace Zboží, a danou skutečnost prokázat relevantními dokumenty. Změna dodávaného kancelářského papíru nebude mít vliv na cenová a jiná smluvní ujednání. Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená rámcové dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena odstoupením od smlouvy z některého z důvodů vymezených v čl. 14 odst. 3 závazného vzoru návrhu rámcové dohody nebo odstoupením z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ.