See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” - Część I
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: "Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.3 „Infrastruktura w edukacji zawodowej”– część I: „Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach”(Zamawiający podaje pełną nazwę/tytuł postępowania w rubryce "Opis" z uwagi na ograniczona ilość znaków w rubryce "Tytuł") Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części: cz.1 Pracownia energetyki cz.2 Pracownia energetyki -model akredytacji elektrycznej w instalacji fotowoltaicznej, rozdzielnia elektryczna, tablica demonstracyjna. cz.3 Pracownia mechaniczna cz.4 Pracownia odnawialnych źródeł energii cz.5 Pracownia odnawialnych źródeł energii -ściana montażowa cz.6 Pracownia ślusarsko-spawalnicza cz.7 Pracownia ślusarsko-spawalnicza -symulator spawania Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Zamawiający nie ustanawia maksymalnej liczby części, na które Wykonawcy mogą złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 244480-2026
Interne Kennung: F.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 09330000 Solarenergie, 43800000 Werkstattausrüstung, 44510000 Werkzeug, 42600000 Werkzeugmaschinen, 34150000 Simulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Pracownia energetyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz.1: Pracownia energetyki. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Pracownia energetyki -model akredytacji elektrycznej w instalacji fotowoltaicznej, rozdzielnia elektryczna, tablica demonstracyjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz.2: Pracownia energetyki -model akredytacji elektrycznej w instalacji fotowoltaicznej, rozdzielnia elektryczna, tablica demonstracyjna. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Pracownia mechaniczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz.3: Pracownia mechaniczna. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Pracownia odnawialnych źródeł energii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz.4: Pracownia odnawialnych źródeł energii. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Pracownia odnawialnych źródeł energii -ściana montażowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz. 5: Pracownia odnawialnych źródeł energii -ściana montażowa. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Pracownia ślusarsko-spawalnicza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz. 6: Pracownia ślusarsko-spawalnicza. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Pracownia ślusarsko-spawalnicza -symulator spawania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, cz. 7: Pracownia ślusarsko-spawalnicza -symulator spawania. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9a. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Pozostałe informacje dotyczące Opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ "Opis zamówienia".
Interne Kennung: F.271.5.2026/ Część 7