494298-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diagnostika – VN Olomouc – dodávka diagnostik a spotřebního materiálu pro hematologický systém včetně dodávky analyzátoru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVN Olomouc – dodávka diagnostik a spotřebního materiálu pro hematologický systém včetně dodávky analyzátoru
Beschreibungdodávka diagnostik a spotřebního materiálu pro hematologický systém včetně dodávky analyzátoru
Interne Kennung36/2026-1470/??
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávka reagencií a spotřebního materiálu pro vyšetření hemoglobinu a kalprotektinu ve stolici, na dobu 8 let včetně dodávky nového přístroje /analyzátoru
Interne Kennung2-124/2026-1470