2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Regulskiej – prace przygotowawcze” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Regulskiej – prace przygotowawcze” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1)wykonanie prac przygotowawczych, 2)uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania, w szczególności Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia, 3)uzyskanie decyzji administracyjnej niezbędnej do rozpoczęcia i prowadzenia budowy lub rozpoczęcia robót budowlanych – decyzja o zezwoleniu realizacji inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań do realizacji robót budowlanych, 4) opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych, 5) opracowanie projektu budowlanego wraz z dokumentacją geotechniczną, 6) opracowanie projektów wykonawczych, 7) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, 8) opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości, 9)opracowanie przedmiarów robót, 10) wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty, 11) opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego, 12) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych.
Interne Kennung: RZP/PW/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Regulskiej – prace przygotowawcze” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1)wykonanie prac przygotowawczych, 2)uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania, w szczególności Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia, 3)uzyskanie decyzji administracyjnej niezbędnej do rozpoczęcia i prowadzenia budowy lub rozpoczęcia robót budowlanych – decyzja o zezwoleniu realizacji inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań do realizacji robót budowlanych, 4) opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych, 5) opracowanie projektu budowlanego wraz z dokumentacją geotechniczną, 6) opracowanie projektów wykonawczych, 7) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, 8) opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości, 9)opracowanie przedmiarów robót, 10) wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty, 11) opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego, 12) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych