2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisch en uitvoerend communicatiepartner Da’s zo gefietst-app
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op: 1. Activaties binnen de app Da's zo gefietst, zijnde: donaties aan goede doelen, winacties en challenges, kortingen bij beloningspartners. 2. Communicatie: o over de activaties om het gebruik van de app en daarmee fietsen te stimuleren; o over de app in brede zin met als doel bekendheid te vergroten en nieuwe appgebruikers te genereren. Voor deze opdracht is een totaalbedrag beschikbaar van circa € 5.000.000. Dit betreft de werkzaamheden die betrekking hebben op de gezamenlijke activiteiten én aanvullende provinciale wensen/opdrachten. In de gunningsleidraad worden de bedragen verder gespecificeerd. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW.
Interne Kennung: 30672
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten overeenkomst kent een contractperiode van 1 januari 2027 tot 1 juli 2028, dus 18 maanden. Er is een optie tot verlenging opgenomen. De optie tot verlenging bestaat uit maximaal 7 maal 12 maanden. Daarmee komt de maximale looptijd van de overeenkomst uit op 102 maanden.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 30672
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
Additional classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: