494325-2026 - Wettbewerb
Polen – Betonerzeugnisse – Dostawa jeży żelbetonowych oraz prefabrykatów rowu strzeleckiego dla 6 WOG Ustka w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jeży żelbetonowych oraz prefabrykatów rowu strzeleckiego dla 6 WOG Ustka w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia Dostawa jeży żelbetowych oraz prefabrykatów rowu strzeleckiego” dla 6 WOG Ustka w 2026 roku w ilościach podanych w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 2 (2a, 2b i 2c) do SWZ. Postępowanie zostało podzielone na 3 zadania: Zadanie 1: Dostawa i rozładunek jeży żelbetowych, dla 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku: Zadanie 2: Dostawa i rozładunek prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyta) 85x85x5cm dla 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku: Zadanie 3: Dostawa i rozładunek prefabrykatów rowu strzeleckiego (trapez) 170x70-100x4-8cm, dla 6. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku:
Interne Kennung38/WT/6WOG/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNagła i nieprzewidziana na etapie planowania zamówień konieczność dokonania zakupu jeży żelbetowych w ramach realizacji zadania w ramach NPOiO „Tarcza Wschód”. Przedmiotowe jeże żelbetowe oraz prefabrykaty betonowe, stanowią kluczowy składnik zabezpieczeń inżynieryjnych, przeznaczonych do zastosowania na wybranych odcinkach wschodniej i północnej granicy państwowej. Bezzwłoczna realizacja zakupu jest podyktowana potrzebą natychmiastowego wzmocnienia odporności infrastruktury granicznej oraz minimalizacji ryzyka naruszeń integralności terytorialnej RP.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i rozładunek jeży żelbetowych, dla 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku:
Beschreibung1) jeż żelbetowy - opcja podstawowa: 24 000 sztuk; 2) jeż żelbetowy - zamówienie opcjonalne do 10 800 sztuk (prawo opcji), które obejmuje według bieżących potrzeb Zamawiającego rozszerzenie przedmiotu umowy o dostawę do wysokości środków określonych w planie finansowym; 3) łącznie zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji obejmuje dostawę: 34 800 sztuk jeży żelbetowych;
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 19 września 2019r. Prawo zamówień publicznych. (Dz.U. 2026.793 t.j. z późn.zm.). Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić najpóźniej do dnia 30.10.2026 r., chyba że Wykonawca wyrazi zgodę na przyjęcie zlecenia po ww. terminie. Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli o zleceniu wykonania „prawa opcji” w określonym przez Zamawiającego zakresie. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o skorzystaniu z „prawa opcji” w okresie obowiązywania umowy, oznacza rezygnację z korzystania przez Zamawiającego z „prawa opcji”. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za rzeczywistą zrealizowaną dostawę w ramach zamówienia podstawowego. Niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie objętym „prawem opcji” nie wymaga podania uzasadnienia. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
LosLOT-0002
TitelDostawa i rozładunek prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyta) 85x85x5cm dla 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku
Beschreibung1)prefabrykat rowu strzeleckiego (płyta) 85x85x5cm - opcja podstawowa: 1 920 sztuk; 2)prefabrykat rowu strzeleckiego (płyta) 85x85x5cm - zamówienie opcjonalne do 1000 sztuk (prawo opcji), które obejmuje według bieżących potrzeb Zamawiającego rozszerzenie przedmiotu umowy o dostawę do wysokości środków określonych w planie finansowym; 3)łącznie zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji obejmuje dostawę: 2 920 sztuk prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyta) 85x85x5cm;
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelDostawa i rozładunek prefabrykatów rowu strzeleckiego (trapez) 170x70-100x4-8cm, dla 6. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 roku
Beschreibung1)prefabrykat rowu strzeleckiego (trapez) 170x70-100x4-8cm - opcja podstawowa: 4 260 sztuk; 2)prefabrykatów rowu strzeleckiego (trapez) 170x70-100x4-8cm - zamówienie opcjonalne do 1 500 sztuk (prawo opcji), które obejmuje według bieżących potrzeb Zamawiającego rozszerzenie przedmiotu umowy o dostawę do wysokości środków określonych w planie finansowym; 3)łącznie zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji obejmuje dostawę: 5 760 sztuk prefabrykatów rowu strzeleckiego (trapez) 170x70-100x4-8cm;
Interne KennungZadanie 3
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 38/WT/6WOG/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44114200 Concrete products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zadanie 3