494335-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Ureditev kanalizacije na aglomeraciji Hrpelje-Kozina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ureditev kanalizacije na aglomeraciji Hrpelje-Kozina
Beschreibung: Predmet javnega naročila je ureditev kanalizacije na aglomeraciji Hrpelje-Kozina. Naročilo se oddaja v petih (5) sklopih: - SKLOP 1: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 2: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1 za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 3: Čistilna naprava Kozina za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina - SKLOP 4: EKK Kozina Sever II. faza za dela vezana na naročnika in investitorja ELEKTRO PRIMORSKA D. D., Erjavčeva 22, 5000 Nova Gorica - SKLOP 5: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Interne Kennung: JN-75222
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever
Beschreibung: SKLOP 1: Komunalna infrastruktura Kozina sever II. faza I. etapa in komunalna infrastruktura Kozina sever podpisal naročnik OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Interne Kennung: 510094
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Los: LOT-0002
Titel: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1
Beschreibung: SKLOP 2: Črpališče Hrpelje in fekalni kanal F1 za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Interne Kennung: 510095
Los: LOT-0003
Titel: Čistilna naprava Kozina za dela vezana
Beschreibung: SKLOP 3: Čistilna naprava Kozina za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Interne Kennung: 510096
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Los: LOT-0004
Titel: EKK Kozina Sever II.
Beschreibung: SKLOP 4: EKK Kozina Sever II. faza za dela vezana na naročnika in investitorja ELEKTRO PRIMORSKA D. D., Erjavčeva 22, 5000 Nova Gorica
Interne Kennung: 510097
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0005
Titel: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa
Beschreibung: SKLOP 5: Ceste in razsvetljava Kozina Sever II. faza II. etapa za dela vezana za naročnika in investitorja OBČINA HRPELJE-KOZINA, Hrpelje, Reška cesta 14, 6240 Kozina
Interne Kennung: 510098
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen