494375-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Letní a zimní údržba komunikací a chodníků ve Františkových Lázních
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetní a zimní údržba komunikací a chodníků ve Františkových Lázních
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění komunálních služeb pro Město Františkovy Lázně, zejména poskytování služeb pravidelné letní a zimní údržby komunikací a chodníků včetně zimní dispečerské služby a souvisejících úklidových a údržbových prací a služeb. Zadavatel umožňuje dílčí plnění předmětu veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Část 1 – Letní údržba Část 2 – Zimní údržba
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Letní údržba
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění komunálních služeb pro Město Františkovy Lázně, zejména poskytování služeb pravidelné letní údržby komunikací a chodníků a souvisejících úklidových a údržbových prací a služeb.
Interne KennungČást 1 – Letní údržba
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenSmluvní strany si z důvodu inflace pro služby poskytované v roce 2026 a roky následující po dobu účinnosti smlouvy sjednávají inflační doložku, kdy cena za poskytování služeb bude navýšena o meziroční míru inflace vyhlášenou ČSÚ k 31. 1. za posledních 12 měsíců vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen.
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Zimní údržba
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění komunálních služeb pro Město Františkovy Lázně, zejména poskytování služeb pravidelné zimní údržby komunikací a chodníků včetně zimní dispečerské služby a souvisejících úklidových a údržbových prací a služeb.
Interne KennungČást 2 – Zimní údržba