See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026 PN - Sukcesywna dostawa zestawów operacyjnych, materiałów zabiegowych i opatrunkowych na potrzeby Szpital Na Wyspie Sp. z o.o.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów operacyjnych, materiałów zabiegowych i opatrunkowych na potrzeby Szpital Na Wyspie Sp. z o.o. w podziale na 16 części
Interne Kennung: SNW/ZP-371-31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych, zabiegowych
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów medycznych
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa prześcieradeł i mat barierowych
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów operacyjnych oraz narzędzi
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Sukcesywna dostawa opatrunków
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Sukcesywna dostawa drenów do pompy histeroskopowej
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów i serwet operacyjnych oraz opatrunków specjalistycznych
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Sukcesywna dostawa opatrunków do podciśnieniowego leczenia ran
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Sukcesywna dostawa kocyków do ogrzewania
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Sukcesywna dostawa opatrunków do specjalistycznego leczenia ran
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów i serwet operacyjnych
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Sukcesywna dostawa opatrunków hemostatycznych
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Sukcesywna dostawa podkładów chłonnych
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych hemostatycznych
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Sukcesywna dostawa specjalistycznych opatrunków
Interne Kennung: Część nr 16
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SNW/ZP-371-31/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16
Internal identifier: Część nr 16