2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky spotřebního materiálu pro technologie Oxford Nanopore a prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na sekvenaci cDNA
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na čtyři částí na opakující se dodávky laboratorních chemikálií, a to zejména sekvenačních kitů, kitů, dalšího materiálu, průtokových sekvenačních komůrek pro technologii Oxford Nanopore a kitů pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na sekvenaci cDNA, tak jak jsou blíže specifikovány v příloze č. 3 ZD, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 ZD – Specifikace předmětu plnění a technické požadavky zadavatele (pro každou část VZ samostatně). Část 4. VZ byla zrušena. Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) za 4. čtvrtletí 2025.
Interne Kennung: VZ 25/922 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sekvenační kity, kity a další materiál pro technologii Oxford Nanopore
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody ze dne 14.8.2025 dle § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026.
Interne Kennung: VZ 25/922 ÚMG - část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku z RD jsou v podrobnostech popsány v čl. 8.2 ZD a v rámcové dohodě.
Los: LOT-0003
Titel: Průtokové sekvenační komůrky pro Oxford Nanopore PromethION
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody ze dne 15.8.2025 dle § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026. V této části VZ nebyla ve druhém čtvrtletí 2026 uzavřena žádná dílčí smlouva (objednávka).
Interne Kennung: VZ 25/922 ÚMG - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Průtoková sekvenační komůrka pro Oxford Nanopore MinION
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody ze dne 14.8.2025 dle § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026. V této části VZ nebyla ve druhém čtvrtletí 2026 uzavřena žádná dílčí smlouva (objednávka).
Interne Kennung: VZ 25/922 ÚMG - část 2