2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenpark
Beschreibung: Marktconsultatie voor het wagenpark van de gemeente Zwolle en gemeente Dalfsen. Doel van de marktconsultatie is inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor de inrichting van een toekomstige overeenkomst voor het wagenpark en de aanverwante dienstverlening. Zie marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: 25.Z.137
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Marktconsultatie voor het wagenpark van de gemeente Zwolle en gemeente Dalfsen. Doel van de marktconsultatie is inzicht te verkrijgen in de mogelijkheden die de markt biedt voor de inrichting van een toekomstige overeenkomst voor het wagenpark en de aanverwante dienstverlening.
Interne Kennung: 1