2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz w okresie od 1 lipca 2025 do dnia 31 grudnia 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz przy ul. Potockiej 1 w Warszawie w okresie od 1 lipca 2025 do 31 grudnia 2025 roku. I. WARUNKI TECHNICZNE: 1. Obiekt zasilany jest z węzła cieplnego zlokalizowanego w budynku Zamawiającego przy ul. Potockiej 1 w Warszawie (pływalnia). 2. Węzeł cieplny stanowi własność Zamawiającego - od zaworów przyłącza w węźle cieplnym, a do zaworów w węźle nie jest własnością Zamawiającego. 3. Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła nie jest własnością Zamawiającego. 4. Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego. II. ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA: 1. Grupa taryfowa – A3/B1/C3 2. Planowane zużycie energii cieplnej – 4200 GJ 3. Moc cieplna na potrzeby ogrzewania – 0,1050 MW 4. Moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego – 0,3320 MW 1) Moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: a) Średnia – 0,8530 MW 2) Zamówiona łączna moc cieplna – 1,2900 MW 3) Natężenie przepływu nośnika ciepła dla zimy – 16,10 m3/h 4) Natężenie przepływu nośnika ciepła dla lata – 16,40 m3 Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby skalkulować wysokość planowanych dostaw ciepła w sposób właściwy, jednak biorąc pod uwagę że faktyczna wysokość dostaw jest uzależniona głównie od warunków pogodowych i związanych z tym temperatur zewnętrznych, nie ma możliwości przewidzenia wszelkich możliwych przypadków i warunków atmosferycznych w planowanym okresie, na który ma być zawarta umowa. III. CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU: 1. Rok budowy – 1999 2. Powierzchni całkowita budynku – 6700 m2 3. Kubatura budynku – 31 505 m3 4. Temperatura obliczeniowa instalacji centralnego ogrzewania - 88/55 C0 Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ oraz: Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 288010-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-4/OSIR/2025