2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO26-4274 - Raamovereenkomst voor aankoop, huur en onderhoud van binnenbeplanting en plantenbakken voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Alma vzw, Instituut voor Tropische Geneeskunde, Flanders Make vzw en Z.org KU Leuven vzw
Beschreibung: QMMO26-4274 - Raamovereenkomst voor aankoop, huur en onderhoud van binnenbeplanting en plantenbakken voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Alma vzw, Instituut voor Tropische Geneeskunde, Flanders Make vzw en Z.org KU Leuven vzw
Interne Kennung: QMMO26-4274
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1