See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leków wraz z użyczeniem sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków wraz z użyczeniem sprzętu tj. parowników: 1 szt. (dotyczy zadania 3) i 11 szt.- kompatybilnych z aparatami do znieczulenia: Datex – Ohmeda , Draeger, Penlon , Philips AX 700 ( dotyczy zadania 10) oraz 5 szt. ( w sumie 20 szt) pomp kompatybilnych z przedmiotem zamówienia ( dotyczy zadania 8) na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Oferta Wykonawcy musi obejmować pełen zakres zamówienia tj. 100% asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym dla danego zadania. Złożenie oferty nieobejmującej wszystkich pozycji w danym zadaniu, będzie skutkowało jej odrzuceniem jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający informuje, iż posiada na wyposażeniu aparaty do znieczulenia: Datex – Ohmeda , Draeger , Penlon, Philips AX 700 stanowiące jego własność. Wymagane parowniki muszą być kompatybilne z ww. aparatami do znieczulenia.( dotyczy zadania 10) Zamówienie obejmuje 45 zadań (części). Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 193699-2026
Interne Kennung: PN/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. GLUCOSE
Beschreibung: Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. THYROTROPIN ALFA
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. DESFLURANE
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. AMANTADINE SULPHATE
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. ASCORBIC ACID+MACROGOL+POTASSIUM CHLORIDE+SODIUM ASCORBATE+SODIUM CHLORIDE+SODIUM SULFATE
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. IOHEXOLUM
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. ETOMIDATUM
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dieta peptydowa, normokaloryczna
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Trójkomorowy worek do wkłucia centralnego bez zawartości elektrolitów
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. SEVOFLURANUM
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. ARIPIPRAZOLUM
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. ALPRAZOLAM
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. FIBRINOGENUM HUMANUM
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Dieta kompleksowa pod względem odżywczym
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. AMBROXOLI HYDROCHLORIDUM
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. ALTEPLASE
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. BREXPIPRAZOLUM
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. HYDROXYZINE
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. TIMOLOL MALEATE
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. INSULIN ASPART / INSULIN ASPART KRYSTALIZOWANA Z PROTAMINĄ W STOSUNKU 30 / 70
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. NALDEMEDINUM
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. BECLOMETASONI + FORMOTEROLI
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. THIAMINUM
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Worek 3-kom do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. BIPERIDENI LACTAS
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. AMBROXOL HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. ACENOCOUMAROL
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. ALFACALCIDOLUM
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. ACETYLSALICYLIC ACID
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. ACETYLCYSTEINE
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. CEFUROXIME SODIUM
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. PHYTOMENADIONE
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. CLINDAMYCIN PHOSPHATE
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Worek 2 komorowy sterylny do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. ABSINTHII H/T+ACETIC ACID+ETHANOLUM
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. ACIDUM TRANEXAMICUM
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. SULPIRIDUM
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. HALOPERIDOL
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. OXYBUTYNIN HYDROCHLORIDE
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Preparat do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych - worek 3 komorowy
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. CIPROFLOXACINUM
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. COLISTIMETHATUM NATRICUM
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. MEROPENEMUM
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. PALIPERIDONUM
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. ACIDUM TRANEXAMICUM
Interne Kennung: Zadanie 45