494489-2025 - Wettbewerb
Belgien – Brandbekämpfungsgeräte – Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Beschreibung: Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Interne Kennung: PPP171-268/5066/HVZ-2025-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111200 Brandbekämpfungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Accu aangedreven spreidingsmateriaal
Beschreibung: Accu aangedreven spreidingsmateriaal
Interne Kennung: HVZ-2025-012_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Deze verlengstukken zijn speciaal ontwikkeld voor de aangeboden rammen (Perceel 1 - posten 3 en 4), makkelijk monteerbaar en demonteerbaar.)
Los: LOT-0002
Titel: Accu aangedreven compacte schaar
Beschreibung: Accu aangedreven compacte schaar
Interne Kennung: HVZ-2025-012_2