Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 4 500 000,00 DKK
Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Ordregiver har estimeret et forbrug på nærværende rammeaftale over 4 år på i alt ca. 4.500.000 kr. Ordregiver estimerer at det maksimale forbrug på rammeaftalen over 4 år er i alt 7.500.000 kr.
Rechtsgrundlage: