2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 5G mmWave a C-Band rádiových jednotek pro rozšíření 5G kampusové sítě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka rádiových jednotek pro rozšíření a doplnění pokrytí stávající 5G kampusové sítě (MPN). Cílem je zajistit kvalitní, spolehlivé a vysokokapacitní bezdrátové připojení s podporou 5G mmWave technologie, které umožní realizaci pokročilých scénářů komunikace v rámci budovaného C-ITS polygonu a objektu CPIT TL4 v areálu VŠB-TUO v Ostravě-Porubě. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: BUR/2026/15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte, 32420000 Netzausrüstung, 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
Los: LOT-0001