See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve zorgverzekering minima (Gemeentepolis) - Voorne aan Zee
Beschreibung: De gemeente Voorne aan Zee wil, met tussenkomst van BS&F, een overeenkomst aangaan met CZ om een collectieve zorgverzekering (gemeentepolis) aan de doelgroep minima aan te kunnen bieden. De gemeente wil met deze voorziening inwoners met een laag inkomen en gemiddelde tot hoge zorgvraag goede toegang bieden tot betaalbare zorg. De overeenkomsten worden niet aangemerkt als verzekeringsovereenkomst. De inwoners uit de doelgroep treden zelf op als verzekeringsnemer ten aanzien van de zorgverzekering. Inwoners uit deze doelgroep zijn vrij om mee te doen. Op dit moment zijn 1082 inwoners verzekerd binnen de huidig aangeboden verzekeraar. Dit resulteert in een geraamde opdrachtwaarde van € 1.754.000,00 per jaar. Hiermee komt de geraamde concessiewaarde voor de gehele contractperiode uit boven de Europese aanbestedingsdrempel.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Voorne aan Zee is voornemens een uitsluitend recht, als bedoeld in artikel 2a.14 lid 2 Aanbestedingswet 2012 en artikel 35 Participatiewet, te verlenen aan CZ voor het aanbieden van de gemeentepolis in de gemeente Voorne aan Zee voor de periode van vier (4) jaar. Door gebruik te maken van de procedure van vrijwillige transparantie wordt de voorgenomen procedure vooraf bekend gemaakt aan de markt, zodat belanghebbenden in de gelegenheid worden gesteld om eventuele bezwaren hiertegen kenbaar te maken. Via uitsluitend recht
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Voorne aan Zee wil, met tussenkomst van BS&F, een overeenkomst aangaan met CZ om een collectieve zorgverzekering (gemeentepolis) aan de doelgroep minima aan te kunnen bieden. De gemeente wil met deze voorziening inwoners met een laag inkomen en gemiddelde tot hoge zorgvraag goede toegang bieden tot betaalbare zorg. De overeenkomsten worden niet aangemerkt als verzekeringsovereenkomst. De inwoners uit de doelgroep treden zelf op als verzekeringsnemer ten aanzien van de zorgverzekering. Inwoners uit deze doelgroep zijn vrij om mee te doen. Dit betreft een concessieovereenkomst. Op dit moment zijn 1082 inwoners verzekerd binnen de huidig aangeboden verzekeraar. Dit resulteert in een geraamde opdrachtwaarde van € 1.754.000,00 per jaar. Hiermee komt de geraamde concessiewaarde voor de gehele contractperiode uit boven de Europese aanbestedingsdrempel.
Interne Kennung: 1