See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa, integracja, asysta i serwis systemów HIS/EDM/P1, Oracle oraz AI/PUI/PACS
Beschreibung: Zakres obejmuje w szczególności: rozbudowę HIS o nowe wzory EDM i eKRN; uruchomienie EDMPoint i mechanizmów wysyłki EDM do P1; zapewnienie asysty technicznej i subskrypcji aktualizacji HIS; zapewnienie licencji/asysty Oracle; integrację AI/PUI/PACS; serwis HIS.
Interne Kennung: Szp.P.VI.22(26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Szp.P.VI.22/26