2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datový standard vzácných onemocnění a sdílení zdravotních dat
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je návrh, vývoj, dodávka, implementace a zajištění podpory provozu modulu vzácných onemocnění, pro sdílení dat mezi dvěma poskytovateli vysoce specializované zdravotní péče. V rámci předmětu plnění veřejné zakázky zadavatel požaduje: a) poskytování časově neomezených užívacích práv k SW řešení formou multilicence pro neomezený počet uživatelů. b) implementaci řešení do technologického prostředí zadavatele: ̵ Definice datového standardu ̵ Analýza stávajících IS ̵ Implementační specifikace ̵ Analýza a návrh architektury řešení ̵ Vývoj a implementace ̵ Pilotní provoz a optimalizace řešení c) poskytování podpory provozu. Služby na vyžádání Případné služby na vyžádání poskytnuté dodavatelem nad rámec výše popsaného předmětu plnění budou realizovány na základě písemných požadavků zadavatele elektronicky formou objednávky na adresu uvedené kontaktní osoby. Za poskytnuté služby přísluší dodavateli za hodinu práce odměna v dohodnuté výši. Předpokládaný počet případných služeb na vyžádání nad rámec předmětu plnění je maximálně 48 MD (1 MD = 8 člověkohodin) po povinnou dobu udržitelnosti projektu. Financováno Evropskou unií – NextGeneration EU. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 těchto zadávacích podmínek - Minimální funkční, technické a ostatní požadavky.
Interne Kennung: VZ 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH. viz zadávací podmínky