494538-2025 - Wettbewerb
Polen – Militäruniformen – Dostawa przedmiotów umundurowania dla funkcjonariuszy Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przedmiotów umundurowania dla funkcjonariuszy Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa przedmiotów umundurowania do siedziby Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych zwanej dalej "ustawą Pzp" (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Mundury
BeschreibungMundur służbowy ze spodniami narciarskimi dla Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) - 67 kompletów (49 kompletów z obszyciem stopni), Mundur służbowy ze spodniami narciarskimi dla Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej - 53 komplety, Mundur wyjściowy - 53 komplety, Szelki do spodni narciarskich - 67 sztuk.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Płaszcze
BeschreibungPłaszcze sukienne dla Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego)- 67 kompletów (49 kompletów z obszyciem stopni), Płaszcze sukienne dla Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej – 53 komplety (48 kompletów z obszyciem stopni).
Haupteinstufung (cpv): 18212000 Umhänge
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Nakrycia głowy
BeschreibungKapelusze podhalańskie - 53 sztuki (1 szt. - oficer starszy, 52 szt. – oficer młodszy).
Haupteinstufung (cpv): 18441000 Hüte
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Pokrowce
BeschreibungPokrowce na mundury - 67 sztuk, Pokrowce na płaszcze - 69 sztuk.
Haupteinstufung (cpv): 18931000 Reisetaschen