494541-2025 - Wettbewerb
Polen – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – Zakup poborników LVS pyłu PM10/PM2.5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup poborników LVS pyłu PM10/PM2.5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 46 szt. niskoprzepływowych poborników sekwencyjnych pyłu zawieszonego PM10/PM2.5. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do poborników, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Tabela zgodności oferowanego przedmiotu z wymaganiami Zamawiającego
Interne KennungDAG-WZP.26.1.30.2025.ESJKJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 46 szt. niskoprzepływowych poborników sekwencyjnych pyłu zawieszonego PM10/PM2.5. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do poborników, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Tabela zgodności oferowanego przedmiotu z wymaganiami Zamawiającego. W ramach niniejszego zamówienia postępowanie nie zostało podzielone na części.
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten