2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odkanalizování a čištění odpadních vod z obce Sloveč, včetně jejích místních částí Kamilov a Střihov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spojené s výstavbou nové tlakové kanalizace v obcích Sloveč, Kamilov a Střihov. Tlaková kanalizace bude odvádět splaškové vody na čistírnu odpadních vod v Městci Králové. Jedná se o trvalou podzemní stavbu kanalizačních tlakových stok. Součástí stavby budou tlakové připojovací řady a domovní čerpací stanice umístěné na soukromých pozemcích.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0254861
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Additional classification (cpv): 45232423 Sewage pumping stations construction work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45232150 Works related to water-distribution pipelines, 45317000 Other electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VZ0254861