2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa przeprowadzenia szkoleń i powiązanych form wsparcia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa przeprowadzenia szkoleń i powiązanych form wsparcia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest związku z projektem: „Opieka koordynowana w POZ” w ramach projektu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus” w ramach umowy: FERS.04.15-IP. P.07-0003/23-00/1374/2024/217). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie: 1) analizy i oceny wdrożenia rozwiązań w zakresie koordynacji opieki w POZ; 2) szkoleń w formie hybrydowej oraz online z tematyki opieki koordynowanej, diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki; 3) dwudniowych wizyt szkoleniowych na miejscu w podmiocie POZ poświęconych praktycznym aspektom wdrażania opieki koordynowanej; 4) coachingu po zakończeniu szkoleń. 3. Zamawiający dodatkowo przewiduje wykorzystanie Prawa Opcji, polegającego na przeprowadzeniu do 30 dodatkowych szkoleń dla uczestników szkolenia, na zasadach tożsamych z opisem przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego. 1) Opcja zostanie uruchomiona pod warunkiem, że wartość zamówienia podstawowego wraz z opcją będzie mieściła się w wartości szacunkowej przeznaczonej na realizację zamówienia przez Zamawiającego 2) W celu skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca przed terminem zakończenia obowiązywania Umowy. Opcja zostanie uruchomiona na warunkach określonych w umowie. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.58.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa przeprowadzenia szkoleń i powiązanych form wsparcia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest związku z projektem: „Opieka koordynowana w POZ” w ramach projektu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus” w ramach umowy: FERS.04.15-IP. P.07-0003/23-00/1374/2024/217). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie: 1) analizy i oceny wdrożenia rozwiązań w zakresie koordynacji opieki w POZ; 2) szkoleń w formie hybrydowej oraz online z tematyki opieki koordynowanej, diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki; 3) dwudniowych wizyt szkoleniowych na miejscu w podmiocie POZ poświęconych praktycznym aspektom wdrażania opieki koordynowanej; 4) coachingu po zakończeniu szkoleń. 3. Zamawiający dodatkowo przewiduje wykorzystanie Prawa Opcji, polegającego na przeprowadzeniu do 30 dodatkowych szkoleń dla uczestników szkolenia, na zasadach tożsamych z opisem przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego. 1) Opcja zostanie uruchomiona pod warunkiem, że wartość zamówienia podstawowego wraz z opcją będzie mieściła się w wartości szacunkowej przeznaczonej na realizację zamówienia przez Zamawiającego 2) W celu skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający składa Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca przed terminem zakończenia obowiązywania Umowy. Opcja zostanie uruchomiona na warunkach określonych w umowie. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NFZ-BAG-SZP.251.58.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
Additional classification (cpv): 80500000 Training services, 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services, 79822500 Graphic design services, 55120000 Hotel meeting and conference services, 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001