See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej z ksylanazą w formie sypkiej
Beschreibung: Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej z ksylanazą w formie sypkiej: - zawierający endo - 1,4 beta – ksylanazę w ilości 4000 U/kg, - przeznaczony do stosowania w mieszankach dla prosiąt odsadzonych i tuczników, - termostabilny w temperaturze granulowanej 85oC, - z dołączoną etykietą w języku polskim. Wielkość zamówienia: 50 kg (w workach 25 kg), loco magazyn Zamawiającego ZD Pawłowice - Wytwórnia Pasz w Robczysku. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 392936-2026
Interne Kennung: 90/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24965000 Enzyme
5. Los
Los: LOT-0001
494635-2026 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 392936-2026
Wewnętrzny identyfikator: 90/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24965000 Enzymy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001