See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planten van bomen
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het aanplanten van bomen en het uitvoeren van de nazorg (3 jaren) hierop. De gemeente hanteert een korte uitvoeringsperiode en verdeelt daarom de capaciteit. De gemeente biedt de opdracht in 3 percelen aan op de markt. zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 579964/2456753
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Planten van bomen Noord-Oost
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit het aanplanten van bomen en het uitvoeren van de nazorg (3 jaren) hierop. De gemeente hanteert een korte uitvoeringsperiode en verdeelt daarom de capaciteit. De gemeente biedt de opdracht in 3 percelen aan op de markt. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Planten van bomen Zuid-Oost
Beschreibung: Zie offerteaanvraag Zie offerte aanvraag
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Planten van bomen Zuid-West
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03117000 Pflanzen für bestimmte Anwendungen