2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania służącego do przeprowadzania branżowych symulacji biznesowych wraz z jego wdrożeniem, w ramach projektu „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania służącego do przeprowadzania branżowych symulacji biznesowych wraz z jego wdrożeniem, w ramach projektu „Zrównoważony Kampus SGGW - kształcenie na rzecz branż kluczowych” nr FERS.01.05-IP.08-0067/23 Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi odpowiednio Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CI.250.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa licencji oprogramowania służącego do przeprowadzania branżowych symulacji biznesowych wraz z jego wdrożeniem, w ramach projektu „Zrównoważony Kampus SGGW - kształcenie na rzecz branż kluczowych” nr FERS.01.05-IP.08-0067/23 Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym